Jak si morče vybrat ?

27. května 2017 v 16:39 | Klárča |  Jak si správně vybrat
Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte jen jedno morče, budete mu muset dávat hodně své lásky i času, aby se necítilo osamoceně.Líbající Pokud jste se rozhodli pořídit si morčata dvě(nebo tři, je-li kotec dostatečně velký), měli byste pamatovat, že dva dospělé samečky nemůžete nikdy chovat ve společném kotci, prali by se. Zato dvě(či tři)samičky můžete klidně chovat dohromady, budou si dělat společnost. Nejlepší je dát k sobě sestry ze stejného vrhu, pokud jsou si cizí musíte je umístit společně dřív než dosáhnou stáří 10 týdnů. Samičku se samečkem můžete mít v jednom kotci, ale uvědomte si, že se budou pářit a mít mláďata.
Morče si můžete koupit od chovatele či ve zverimexu. Také byste si měli zjistit pár důležitých věcí:
  • Měli by být stará 6 až 9 týdnů.
  • Kožíšek zdravého morčet e by měl být čistý a neměla by v něm být žádná holá místa. Tělo by mělo být pevné a hladké. Oči má mít morče jasné, ne zastřené, a nesmí mu z nich téci. Také čumáček má mít čistý a nesmí mu z něj téci.
  • První týden byste měli morčatům dávat tu stravu, na jakou jsou zvyklá. Pak můžete zkusit, jestli by jim chutnala i jiná zelenina, ale zvykejte je na ni postupně.
  • Až si morče koupíte, zkraťte si cestu domů co nejvíce. Když jedete autem, nebo jiným dopravním prostředkem, dejte si morče na klín, aby to s ním neházelo.
  • Potom, co si morče přinesete domů, měli byste ho nechat v klidu, aby si zvyklo na nové prostředí. Usaďte ho do kotce, dejte mu vodu, potravu a nechte jej o samotě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 27. května 2017 v 16:53 | Reagovat

Veliké státní nesplatitelné dluhy
Před 8 minutami    | GVKB
Proč žijeme na dluh? Komu vlastně dlužíme, kdo je naším objektivním věřitelem? Naším objektivním věřitelem je počítačový program v bance! Banky půjčují peníze, které nejsou už dávno kryté zlatem, nebo jinými fyzickými hodnotami. Banky vytvářejí peníze z nuly, je to veliký zázrak, něco jako výroba hodnotného zlata z nehodnotného prachu, vlastně jde o dokonalý globální podvod!

Státy tvrdí že musí bankám platit veliké státní dluhy a tak nemají peníze, ve skutečnosti je to obrovský tunel na státní peníze, tyto peníze proudí na konta nejbohatších lidí na světě, to že občas nějaký stát zkrachuje, to je nejbohatším lidem na světě jedno. Všimněme si toho, že stát má obrovský dluh, ale politici mají veliké platy, a stát má velikou armádu, vše je to divadlo, ve kterém se z diváků dělají hlupáci!

Existuje zde totiž hospodaření, které se ukazuje veřejnosti a skryté hospodaření které se veřejnosti už neukazuje. Z utrácení poznáte největší parazity, pokud někdo letí soukromým letadlem na zbytečnou návštěvu, tak zde jde o velikého ekonomického parazita. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, pravda a láska je zde uvězněná aby zde s ní nebyli problémy. Jádrem problému je selhání kontroly nad penězi, je třeba peníze zakázat a nahradit je bodovým systémem, který používají školy.

Hodnoty budou jenom na příděl, a každý bude mít pod kůží GVKB čip aby zde nebylo možné podvádění, nebude zde už možné, že někdo někam poletí sám soukromým letadlem, nebo že někdo bude mít k dispozici zámek. Potraviny se nebudou prodávat, budou jenom veliké jídelny, kde každý dostane třikrát za den jídlo na talíř. Nebude zde ani soukromý majetek a nebudou zde ani autorská práva, ten kdo bude ekonomickým příživníkem, ten bude v krematoriu eliminován.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama